POLİTİKALARIMIZ


ÖNCE GIDA GÜVENLİĞİ
Güvenlik ve güvenilirlik, tüketicinin taze gıda ve ilaç gibi ihtiyaçlarını karşılamak için soğuk taşımacılığın en önemli yönüdür.

Gıda, tıbbi malzemeler ve diğer ürünler gibi bozulabilir ürünler, hasat veya üretimden tüketiciye giderken buzdolabında tutulmalıdır. Soğuk taşıma, gıda güvenliğini arttırır ve bozulma nedeniyle oluşabilecek ekonomik kayıpları önler. Bu nedenle, nakliye soğutması en zorlu soğutma uygulamalarından biridir ve uygulamada kullanılan soğutma sistemlerinin güvenilir bir şekilde, kaliteli ekipmanlarla üretilmesi ve en etkili soğutmayı sağlaması gerekir.

Bu sebeple FRİGOBLOCK SOĞUTMA SİSTEMLERİ A.Ş. tarafından üretilen, soğuk taşımada gıda güvenliğinin teminatı olan ATP sertifikasına sahip FRICOLD TİCARİ ARAÇ SOĞUTUCUSU ürünlerimizle sunduğumuz çözümler, taşınan ürünlerin kalitesinin korunmasını ve sıcaklığının optimum seviyede tutulmasını sağlar.

KALİTE POLİTİKASI
Frigoblock Soğutma Sistemleri A.Ş. olarak temel amacımız; tüm üretim ve hizmet birimlerimizle toplam kalite yönetimine uygun halde hareket etmektedir. Fabrikamızda üretilen tüm ürünlerimiz Dünyaca bilinen markaların ekipmanlarıyla ISO 9001 kalite standartları çerçevesinde üretilmektedir.

Sektörde rekabet gücümüzü arttırmak, müşterilerimize güvenilir ürünler sunmak için ülkemizin ve uluslar arası kurumların belirlediği kanun ve nizamlarına uygun hareket ederek, daima çevre bilincini ön planda tutan, düşük enerji tüketimli ürünler pazara sunmak için çalışıyoruz.

AR-GE POLİTİKASI
Frigoblock Soğutma Sistemleri A.Ş. içerisinde 2008 yılından beri faaliyet gösteren Ar-Ge merkezimiz, müşterilerimizin aldıkları ürünlerden daha fazla katma değer elde edebilmeleri için inovasyon ilkesine dayalı çalışmayı benimsemiş ve çalışmalarını iki farklı şekilde yürütmektedir. Ar-ge ekibimiz, öncelikle yeni teknolojileri takip ederek, var olan ürünün kalitesinin ve performansının arttırılmasına yönelik çalışmalar yaparlar. Diğer taraftan ise pazarın ihtiyaçlarını analiz ederek, ihtiyaçlara göre yeni bir ürün geliştirme çalışmalarında bulunurlar.

İSKAV İŞ ETİK İLKELERİ
Frigo Block olarak ISKAV (Isıtma Soğutma Klima Araştırma ve Eğitim Vakfı) tarafından oluşturulan iş etik ilkelerini uyguluyoruz.
İskav İş Etik İlkelerini İndir